Zaznacz stronę

Busy do Belgii

Zamów Busy do Belgii już teraz.

Zadzwoń i dokonaj rezerwacji na wyjazd już dziś. Belgia to piękny kraj z bogatymi tradycjami. Wybierając się za granicę pamiętaj o kilku ważnych sprawach:

  • zabierz ze sobą dokument potwierdzający Twoją tożsamość
  • pomyśl o ubezpieczeniu zdrowotnym i wypadkowym
  • zamów Busy do Belgii kilka dni wcześniej

Szukasz transportu busami do Belgii? Jesteś w odpowiednim miejscu!

Zasięg

Cała środkowa Polska: lubelskie, świętokrzyskie, mazowieckie, łódzkie i wielkopolskie.

16/24 Support

Jesteśmy w ciągłym kontakcie z Tobą. Nasza infolinia pracuje 16 godzin na dobę.

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Komfortowy międzynarodowy przewóz osób oraz rzeczy. Z nami zawsze dojedziesz do celu punktualnie i w najlepszych możliwych warunkach. 

Nasza misja

 Bezpieczeństwo

Cenimy bezpieczeństwo i komfort, każdy wyjazd prowadzony jest przez dwóch wysoce wykwalifikowanych zawodowych kierowców z aktualnymi badaniami psychologicznymi i lekarskimi. Do wybranego przez państwa celu dowiozą was najnowszej generacji busy.

Duży zasięg

Staramy się aby nasze busy jeżdzące do Niemiec, Holandii czy Belgii przejeżdzały przez największą ilość miejscowości w wymienionych krajach po to aby nasi klienci mogli wygodnie i bez utrudnień pokonywać swoją trasę z lub do domu! Szczegółowa lista odwiedzanych przez nas miast dostępna jest w każdej z zakładek.

 

%

Zadowolonych klientów

Pewny kontakt

Zrealizowanych transportów

Wygoda

Wiemy że wygodne podróżowanie busami w komfortowych warunkach to bardzo ważna sprawa dla naszych klientów. Staramy się dołożyć starań by sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Posiadamy najnowszej generacji klimatyzowane busy wraz z internetem WIFI.

Nowoczesna Flota

W naszej flocie posiadamy najnowsze pojazdy, doskonale przygotowane do pokonywania najdalszych podróży. Dzięki Busom przejazd w najdalsze miejsce w Europie to czysta przyjemność i poczucie komfortu a dla nas radość z zadowolenia klienta! Przewozy Międzynarodowe wykonujemy pojazdami Renault  i Opel .

Kontakt

Polska

tel. +48 883 773 663

6 + 3 =

ZADZWOŃ